CEO​ Master​ Club​ នឹង​រៀបចំ​មហា​ព្រឹត្តិ​ការណ៍​ដ៏​ធំ​ដែល​មាន​ម្ចាស់​អាជីវកម្ម​ចូលរួម ១០០០នាក់​
ភ្នំ​ពេញៈ​ CEO​ Master​ Club​ នឹង​រៀបចំ​កម្មវិធី​ “រា​ត្រី​ស្រមោល​សជួបជុំ​ម្ចាស់​អាជីវកម្ម​កម្ពុជា​ CEO​ Award​ 2019​” នឹង​នឹង​ប្រព្រឹត្តិ​ទៅ​នៅ​ថ្ងៃទី២៦​ ខែតុលា​ឆ្នាំ​ ២០១៩​ ខាងមុខនេះ​ នៅ​សណ្ឋាគារ​សុខា​ភ្នំពេញ​។
លោក​ អោម​ សេង​បូរ៉ា​ ស្ថាបនិក​ និង​ជា​ប្រធាន​ក្រុមប្រឹក្សា​ភិបាល​នៃ​ CEO​ Master​ Club​ ​បានឱ្យ​ដឹង​នៅ​ថ្ងៃទី២៤​ ខែតុលា​ ឆ្នាំ​ ២០១៩​ នេះ​ បានឱ្យ​ដឹង​ថា​ កម្មវិធី​នេះ​ មាន​សមាជិក​គ្រួសារ​ CEO​ Master​ Club​ និង​ម្ចាស់​អាជីវកម្ម​កម្ពុជា​ ចូលរួម​ប្រមាណ ១០០០នាក់​ចូលរួម​។
លោក​បន្ត​ថា​ ព្រឹត្តិ​ការណ៍​ដ៏​ធំ​នេះ​ ក៏​មានការ​អញ្ជើញ​ផ្តល់​កិត្តិយស​ជា​អធិបតី​ពី​ឯកឧត្តម​សេនីយ៍​ឯក​ ហ៊ុន​ ម៉ា​ណែ​ត ក្នុង​កម្មវិធី​“រា​ត្រី​សមោលស​ជួបជុំ​ម្ចាស់​អាជីវកម្ម​កម្ពុជា​ CEO​ Award​ 2019​” នេះ​ផង​ដែរ​។
ស្ថាបនិក​ CEO​ Master​ Club​ រូប​នេះ​បាន​បញ្ជាក់​ថា​ មកដល់​ពេល​ CEO​ Master​ Club​ បាន​រៀបចំ​កម្មវិធី​រា​ត្រី​សមោលស​ជួបជុំ​ម្ចាស់​អាជីវកម្ម​កម្ពុជា​នេះ​ អស់​រយៈពេល៦ឆ្នាំ​មក​ហើយ​ចាប់តាំងពី​ឆ្នាំ២០១៤​ ដើម្បី​ជំរុញ​លើកទឹកចិត្ត​ដល់​កិច្ច​ខិតខំ​ប្រឹងប្រែង​របស់​សមាជិក​គ្រួសារ​ CEO​ Master​ Club​ និង​ម្ចាស់​អាជីវកម្ម​កម្ពុជា​ ដែល​មាន​ម្ចាស់​អាជីវកម្ម​ប្រមាណ១០០០នាក់​ចូលរួម​ជា​រៀងរាល់​ឆ្នាំ​។
យោង​តាម​សេចក្តី​ជូនដំណឹង​របស់​ CEO​ Master​ Club​ បានឱ្យ​ដឹង​ថា​ កម្មវិធី​រា​ត្រី​ស្រមោល​សជួបជុំ​ម្ចាស់​អាជីវកម្ម​កម្ពុជា​ CEO​ Master​ Award​ 2019​ រៀបចំឡើង​ក្នុង​គោលបំណង​ ដូច​ខាងក្រោម​ ទី១​ លើកកម្ពស់​សហគ្រិនភាព​នៅ​កម្ពុជា​ឱ្យ​កាន់តែ​ខ្លាំងក្លា​ ពង្រីក​ទំនាក់ទំនង​ធុរកិច្ច​ ដោះដូរ​ពាណិជ្ជកម្ម​ក្នុងចំណោម​សហគ្រិន​កម្ពុជា​ ឱ្យ​កាន់តែ​ទូលំទូលាយ​ លើកទឹក ចិត្ត​សហគ្រិន​ ដែល​បាន​ខិតខំ​ប្រឹងប្រែង​កសាង​សមត្ថភាព​របស់​ខ្លួន​ជាមួយ​ CEO​ Master​ Club​ ក្នុង​ការគ្រប់គ្រង​អាជីវកម្ម​របស់​ខ្លួន​ តាមរយៈ​ការ​ផ្តល់​ជូន​ Master​ CEO​ Award​ ។
ទី២​ ទទួលស្គាល់​ស្នាដៃ​សហគ្រិន​ឆ្នើម​របស់​ CEO​ Master​ Club​ ដែល​បាន​បង្ហាញ​ពី​លទ្ធផល​ នៃ​ការ​រីក​ចំរើន​អាជីវកម្ម​របស់​ខ្លួន​គ្រប់គ្រង​អាជីវកម្ម​ តាមរយៈ​ការ​ផ្តល់​ជូន​ Outstanding​ CEO​ Award​។
CEO​ Master​ Club​ គឺជា​ស្ថាប័ន​ប្រមូល​ផ្តុំ​ និង​បណ្តុះបណ្តាល​ម្ចាស់​អាជីវកម្ម​ខ្នាត​តូច​ និង​មធ្យម​នៅ​កម្ពុជា​ ឱ្យ​ក្លាយទៅ ជា​អគ្គនាយក​ ដែល​មាន​លក្ខណៈ​អាជីព​និង​មាន​សមត្ថភាព​ខ្ពស់​ ក្នុង​ការដឹកនាំ​គ្រប់គ្រង​ចាត់ចែង​ស្ថាប័ន​អាជីវកម្ម​របស់​ខ្លួន​ ពីតូច​ទៅ​ធំ​ ពី​លក្ខណៈ​គ្រួសារ​ទៅ​ស្តង់ដារ​ ៕