ក្រុមហ៊ុន​ UTRUST​ ទទួល​បាន​ពាន​ជ័យលាភី​សហគ្រិន​ឆ្នើម​ឆ្នាំ​ ២០១៩​
​ភ្នំពេញ​៖ ក្រុមហ៊ុន​ UTRUST​ Investment​ ​Co​,.Ltd​ បាន​ទទួល​បាន​ពាន​ជ័យលាភី​សហគ្រិន​ឆ្នើម​ប្រចាំឆ្នាំ២០១៩​ (CEO​ AWARD​ 2019​) ចំនួន​ ៤ ​នៅក្នុង​ព្រឹត្តិ​កា​រណ៍​ប្រា​រព្វ​ខួប​ ១០​ ​របស់​ វិទ្យាស្ថាន​ CEO​ Master​ Club​។
ពានរង្វាន់​នេះ​ ជា​ពានរង្វាន់​សហគ្រិន​ឆ្នើម​ ដែល​ឆ្លងកាត់​ការប្រកួត​ប្រជែង​ក្នុងចំណោម​ក្រុមហ៊ុន​ជាង​ ១០០០​ ក្រុមហ៊ុន​នៅ​កម្ពុជា​ និង​មានការ​វាយតម្លៃ​ ពី​គណៈកម្មការ​ឯករាជ្យ​។
លោក​ ម៉ន​ សុខា​ ជា​ Chairman​ &​ CEO​ ក្រុមហ៊ុន UTRUST​ Investment​ ​Co​,.Ltd​ ​បានឱ្យ​ដឹង​ថា​ ក្រោយ​ការវាយតម្លៃ​ និង​ពិនិត្យ​យ៉ាង​ល្អិតល្អន់​ជាច្រើន​ដំណាក់កាល​ពី​គណៈកម្មការ​ឯករាជ្យ​ ដែល​មាន​បេក្ខជន​ចូលរួម​ប្រកួតប្រជែង​ជាច្រើន​រយ​នាក់​កន្លងមក​ គណៈកម្មការ​បានសម្រេច​ និង​ប្រគល់​ពាន​ជ័យលាភី​ ជូន​លោក​ ម៉ន​ សុខា​ ដូចជា​៖
• Master​ CEO​ Award​ ពាន​ជ័យលាភី​សម្រាប់​ទទួលស្គាល់​និង​លើកទឹកចិត្ត​សហគ្រិន​
• Outstanding​ Entrepreneur​ Medal​ មេដៃ​ទទួលស្គាល់​សហគ្រិន​លេចធ្លោ​ (Top​ 20​)
• Outstanding​ CEO​ Award​ ពាន​ជ័យលាភី​ទទួលស្គាល់​សហគ្រិន​ឆ្នើម​ (Top10​)
• Accounting​ Award​ ពាន​ជ័យលាភី​ទទួលស្គាល់​សហគ្រិន​ដែល​បាន​រៀបចំ​របៀបរបប​ និង​ស្តង់ដារ​គ្រប់គ្រង​ហិរញ្ញវត្ថុ​បាន​ល្អ​ និង​តម្លាភាព​សម្រាប់​ស្ថាប័ន​ (Top5​) លោក​បញ្ជាក់​ទៀត​ថា​ ដើម្បី​ក្រុមហ៊ុន​រីកចម្រើន​ និង​ជោគជ័យ​ គឺ​អាស្រ័យ​ទៅលើ​កត្តា​ ៤ចំណុច​ដូច​ខាងក្រោម​៖
• ធ្វើការ​យកចិត្ត​ទុកដាក់​នឹង​ផ្តល់​ប្រយោជន៍​ទៅលើ៣ភាគី​ ទី១​ គឺ​អតិថិជន​ ទី២​ បុគ្គលិក​និង​ ក្រុមការងារ​ ទី៣​ ក្រុមហ៊ុន​