ដំណើរ​កម្សាន្ត​ Property​ Area​ តម្លៃ​នៃ​ការ​ចងចាំ​មួយ​
កំពត៖ ក្រុមការងារ​គេហទំព័រ​ Property​ Area​ បាន​មកកាន់​ខេត្តកំពត​ និង​កែប​ នា​ចុង​សប្ដាហ៍​នេះ​ដែល​ជា​ដំណើរ​កម្សាន្ត​លើកដំបូង​មកកាន់​តំបន់ឆ្នេរ​ដ៏​ស្រស់​ស្អាត​របស់​កម្ពុជា​។
ដំណើរ​កម្សាន្ត​នេះ​មាន​គោលដៅ​ពង្រឹង​នូវ​ចំណងមិត្តភាព​ សាមគ្គីភាព​ និង​វេ​ញត្របាញ់​គ្នា​ជា​ធ្លុងមួយ​។ តាមរយៈ​ដំណើរ​កម្សាន្ត​នេះ​ យើង​បាន​ចែករំលែក​នូវ​ភាព​សប្បាយរីករាយ​ ចែករំលែក​នូវ​បទពិសោធន៍​ពីគ្នា​ទៅវិញ​ ទៅមក​ ដើម្បី​ធ្វើ​យ៉ាងណា​ឱ្យ​ការងារ​របស់​យើង​កាន់តែ​មាន​ភាព​រីកចម្រើន​ និង​ទទួល​បានការ​គាំទ្រ​ច្រើន​ថែមទៀត​ពី​មិត្ត​អ្នកអាន​។
គេហទំព័រ​ Property​ Area​ ដែល​បាន​ដំណើរការ​រយៈពេល២ឆ្នាំ​កន្លងមក​នេះ​ ទទួល​បានការ​គាំទ្រ​យ៉ាង​លើសលប់​ ពី​មិត្ត​អ្នកអាន​ជាតិ​ និង​អន្តរជាតិ​ ដោយ​មួយថ្ងៃ​មាន​អ្នក​ចូល​អាន​ចន្លោះ​ពី១៥០០០​ ទៅ៣០០០០នាក់​ ដោយសារ​ Property​ Area​ ផ្ដោត​លើ​ព័ត៌មាន​ប្រកបដោយ​ក្រមសីលធម៌​វិជ្ជាជីវៈ​ ផ្ដោត​លើ​ព័ត៌មាន​ពិត​ ឥត​លម្អៀង​ ដើម្បី​ផ្ដល់​ជូន​អ្នកអាន​នូវ​បណ្ដុំ​ព័ត៌មាន​ដែល​អាច​ទុកចិត្ត​បាន​។
ដោយសារ​មូលដ្ឋាន​ព័ត៌មាន​របស់​យើង​ឈរ​លើ​មូលដ្ឋាន​ពិត​ឥត​លម្អៀង​ និង​ក្រមសីលធម៌​វិជ្ជាជីវៈ​នេះ​ហើយ​ យើង​បាន​ទទួលការ​គាំទ្រ​ពី​ក្រសួង​រៀបចំ​ដែនដី​ នគរូបនីយកម្ម​ និង​សំណង់​ ដើម្បី​ផ្សព្វផ្សាយ​ពី​ឯកសារ​បទដ្ឋាន​គតិយុត្តិ​ ច្បាប់​ ពាក់ព័ន្ធ​របស់ក្រ​សួង​។
ថ្នាក់ដឹកនាំ​ និង​ក្រុមការងារ​គេហទំព័រ​ Property​ Area​ សូម​ថ្លែងអំណរគុណ​ដល់​លោក​ឧកញ៉ា​ នួន​ រិទ្ធី​ អគ្គនាយក​ក្រុមហ៊ុន​ KFA​ លោក​ឧកញ៉ា​បណ្ឌិ​តគីម​ ហ៊ា​ង អគ្គនាយក​ KW​ Cambodia​ លោកស្រី​ តាំង​ ហួរ​ អគ្គ​នាយិកា​ក្រុមហ៊ុន​ Amatak​ Property​ Services​ ថ្នាក់ដឹកនាំ​ក្រុមហ៊ុន​ Century21​ Cambodia​ លោក​ធួន​ ស៊ី​ណាន​ នាយក​គ្រប់គ្រង​មជ្ឈមណ្ឌល​ពាណិជ្ជកម្ម​ និង​ពិ​រព័​ណ B2B​ Park​ និង​ក្រុម​ថ្នាក់ដឹកនាំ​ក្រុមហ៊ុន​អចលនទ្រព្យ​ Greentee​ Realty​ Co​, Ltd​ ​ដែល​បាន​ឧបត្ថម្ភ​ក្នុង​ដំណើរ​កម្សាន្ត​ដ៏​សប្បាយរីករាយ​ និង​បង្កើត​តម្លៃ​នៃ​ការ​ចងចាំ​មួយ​សម្រាប់​ទាំងអស់គ្នា​៕