កំពត៖ ក្រុមការងារគេហទំព័រ Property Area បានមកកាន់ខេត្តកំពត និងកែប នាចុងសប្ដាហ៍នេះដែលជាដំណើរកម្សាន្តលើកដំបូងមកកាន់តំបន់ឆ្នេរដ៏ស្រស់ស្អាតរបស់កម្ពុជា។
ដំណើរកម្សាន្តនេះមានគោលដៅពង្រឹងនូវចំណងមិត្តភាព សាមគ្គីភាព និងវេញត្របាញ់គ្នាជាធ្លុងមួយ។ តាមរយៈដំណើរកម្សាន្តនេះ យើងបានចែករំលែកនូវភាពសប្បាយរីករាយ ចែករំលែកនូវបទពិសោធន៍ពីគ្នាទៅវិញ ទៅមក ដើម្បីធ្វើយ៉ាងណាឱ្យការងាររបស់យើងកាន់តែមានភាពរីកចម្រើន និងទទួលបានការគាំទ្រច្រើនថែមទៀតពីមិត្តអ្នកអាន។
គេហទំព័រ Property Area ដែលបានដំណើរការរយៈពេល២ឆ្នាំកន្លងមកនេះ ទទួលបានការគាំទ្រយ៉ាងលើសលប់ ពីមិត្តអ្នកអានជាតិ និងអន្តរជាតិ ដោយមួយថ្ងៃមានអ្នកចូលអានចន្លោះពី១៥០០០ ទៅ៣០០០០នាក់ ដោយសារ Property Area ផ្ដោតលើព័ត៌មានប្រកបដោយក្រមសីលធម៌វិជ្ជាជីវៈ ផ្ដោតលើព័ត៌មានពិត ឥតលម្អៀង ដើម្បីផ្ដល់ជូនអ្នកអាននូវបណ្ដុំព័ត៌មានដែលអាចទុកចិត្តបាន។
ដោយសារមូលដ្ឋានព័ត៌មានរបស់យើងឈរលើមូលដ្ឋានពិតឥតលម្អៀង និងក្រមសីលធម៌វិជ្ជាជីវៈនេះហើយ យើងបានទទួលការគាំទ្រពីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ ដើម្បីផ្សព្វផ្សាយពីឯកសារបទដ្ឋានគតិយុត្តិ ច្បាប់ ពាក់ព័ន្ធរបស់ក្រសួង។
ថ្នាក់ដឹកនាំ និងក្រុមការងារគេហទំព័រ Property Area សូមថ្លែងអំណរគុណដល់លោកឧកញ៉ា នួន រិទ្ធី អគ្គនាយកក្រុមហ៊ុន KFA លោកឧកញ៉ាបណ្ឌិតគីម ហ៊ាង អគ្គនាយក KW Cambodia លោកស្រី តាំង ហួរ អគ្គនាយិកាក្រុមហ៊ុន Amatak Property Services ថ្នាក់ដឹកនាំក្រុមហ៊ុន Century21 Cambodia លោកធួន ស៊ីណាន នាយកគ្រប់គ្រងមជ្ឈមណ្ឌលពាណិជ្ជកម្ម និងពិរព័ណ B2B Park និងក្រុមថ្នាក់ដឹកនាំក្រុមហ៊ុនអចលនទ្រព្យ Greentee Realty Co, Ltd ដែលបានឧបត្ថម្ភក្នុងដំណើរកម្សាន្តដ៏សប្បាយរីករាយ និងបង្កើតតម្លៃនៃការចងចាំមួយសម្រាប់ទាំងអស់គ្នា៕