ភ្នំពេញៈ ឆ្នាំចាស់ចាប់ផ្តើមរាប់ថយក្រោយហើយ រយៈពេល៣៦៤ថ្ងៃបានមកដល់ យើងកំពុងរង់ចាំដោយក្តីអន្ទះសារ ជាមួយនឹងអំណរឆ្នាំថ្មី (ឆ្នាំសាកល) ដែលបច្ចុប្បន្នប្រជាជាតិដែលមានអរិយធ៌មទាំងឡាយ បានប្រារពពិធីអបអរសាទរនៅគ្រប់ទូទាំងទីក្រុងនានានៅលើសាកលលោក។
គេហទំព័រ Propertyarea.asia បានធ្វើដំណើរយ៉ាងស្វាហាប់ ឆ្លងកាត់ពេលវេលាដ៏លំបាក និងរីករាយជាមួយនឹងគុណតម្លៃ មនសិកាវិជ្ជាជីវៈ ដែលផ្តល់នូវគុណតម្លៃដល់សង្គម តាមរយៈការផ្តល់ព៌តមានប្រកបដោយវិជ្ជាជីវៈ ក្រមសីលធ៌ម និងពិតឥតលំអៀង ហើយបដិសេធនូវការផ្សព្វផ្សាយព៌តមាន ដែលមានលក្ខណៈអុចអាល បំភ្លៃ បំភ្លើស និងបំពុលដល់សង្គម។
ជាមួយនឹងការរក្សាបាននូវគុណតម្លៃ ក្នុងវិស័យសារគមនាគមន៍ គេហទំព័រទទួលបានការគាំទ្រពីមិត្តអ្នកអានជាតិ អន្តរជាតិ ដោយចំនួនអ្នកអាចរបស់យើងបានឈរលំដាប់លេខ១ ក្នុងចំណោមគេហទំព័រផ្សព្វផ្សាយព៌តមាន ទាក់ទងវិស័យសេដ្ឋកិច្ច អចលនទ្រព្យ បទវិភាគស៊ីជម្រៅ ចំណេះដឹង និងទេសចរណ៍ជាដើម។ ការគាំទ្រពីម្ចាស់ក្រុមហ៊ុននានា បានធ្វើឲ្យយើងមានកំលាំងចិត្តកាន់តែខ្លាំង ដើម្បីឆ្ពោះទៅមុខ ដោយឈរលើស្មារតីជាតិនិយមមួយ ព្រោះប្រសិនជាយើងបំភ្លេចជាតិរបស់យើង តើយើងមានគុណតម្លៃឯណា មកបង្ហាញពីមោទនភាពជាតិរបស់យើង។ ហេតុនេះការថ្លែងអំណរគុណមិនគ្រប់គ្រាន់ទេ ប៉ុន្តែយើងចង់តបស្នងនូវតម្លៃមួយ ដែលមិនអាចកាត់ថ្លៃបាន តាមរយៈការបន្តផ្សព្វផ្សាយនូវដំណឹង ប្រកបដោយវិជ្ជាជីវៈ ដោយយកតម្លៃសីលធ៌មជាស្នូល ពិសេសផ្សព្វផ្សាយចំណេះដឹងនានា ដើម្បីជួយជំរុញឲ្យសង្គមនេះកាន់តែមានភាពសុខដុម។
គេហទំព័រ Propertyarea.asia បាន និងកំពុងដើរតួនាទីជាវេទិកាមួយរបស់រដ្ឋាភិបាល ដើម្បីផ្តល់មូលដ្ឋានចំណេះដឹង ដល់មិត្តអ្នកអានយកមកវិភាគពិចារណា មុនសម្រេចចិត្តវិនិយោគ និងជួយលើកកំពស់ និងជំរុញការរីកចម្រើនវិស័យសំណង់ និងអចលនទ្រព្យកាន់តែរីកចម្រើនថែមទៀត។
ជាមួយនេះ ក្នុងនាមថ្នាក់ដឹកនាំគេហទំព័រ Propertyarea.asia និងក្រុមការងារ សូមគោរពថ្លែងអំណរគុណ ដល់ឯកឧត្តមឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី ជា សុផារ៉ា រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ ដែលមានគាំទ្រជាគោលនយោបាយ និងជាគោលការណ៍ដោយអនុញ្ញាត្តឲ្យគេហទំព័រយើងខ្ញុំបានចូលរួមចំណែកផ្សព្វផ្សាយឯកសារប្រកាស អនុក្រិត ច្បាប់បទដ្ឋានគតិយុត្តិនានា ដើម្បីផ្តល់ចំណេះដឹងដល់លោក លោកស្រីមិត្តអ្នកអានអាចទាញយកទៅប្រើប្រាស់តាមតម្រូវការរបស់ខ្លួន។ សូមថ្លែងអំណរគុណដល់ឯកឧត្តមខៀវ កាញារិទ្ឋ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងព៌តមានដែលបានគាំទ្រជាគោលការណ៍ដល់ការផ្សព្វផ្សាយរបស់យើង។ ឆ្នាំចាស់ត្រៀមបញ្ចប់ទៅជាមួយអតីតកាលដ៏រីករាយ និងការចងចាំមួយ ហើយឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសាកល២០២០ ត្រៀមខ្លួនចូលមកជាមួយនឹងពេលវេលាថ្មី ឳកាសថ្មី គុណតម្លៃថ្មីនិងតំណាងឲ្យភាពជោគជ័យថ្មី។ សូមគោរពជូនពរដល់ថ្នាក់ដឹកនាំក្រសួងទាំងពីរ ដៃគូពាណិជ្ជកម្ម និងមិត្តអ្នកអានទាំងអស់ជួបប្រទះនូវសុខភាពល្អ ជោគជ័យលើបេសកកម្មថ្មីៗ និងជោគជ័យគ្រប់មុខជំនួញ ឬអាជីវកម្មទាំងអស់ ដែលជាការរួមចំណែកដល់សង្គមកម្ពុជា ឲ្យកាន់តែមានភាពស៊ីវិល័យថែមទៀត។ សូមគោរពជូនពីលោកយិន លាងគង់ ស្ថាបនិកនិងអគ្គនាយកគេហទំព័រនិងថ្នាក់ដឹកនាំ ព្រមទាំងក្រុមការងារនៃគេហទំព័រPropertyarea.asia៕