សេអ៊ូលៈ គណៈប្រតិភូ CEO Master Club ដែលដឹកនាំដោយលោកអោម សេងបូរ៉ា នៅថ្ងៃទី២៧ ខែមករា ឆ្នាំ២០២០កន្លងមកនេះ បានជួបសម្តែងការគួរសមជាមួយ ឯកឧត្តមឡុង ឌីម៉ង់ឯកអគ្គរាជទូតកម្ពុជាប្រចាំប្រទេសកូរ៉េខាងត្បូង អំពីស្ថានភាពនិងឱកាសពាណិជ្ជកម្ម រវាងកម្ពុជានិងកូរ៉េខាងត្បូង សម្រាប់ជួយសហគ្រិនកម្ពុជា។
ការចូលរួមជួបសម្តែងការគួរសមនេះ បានធ្វើឡើងក្នុងដំណើរទស្សនកិច្ចសិក្សាទំនាក់ទំនងពាណិជ្ជកម្មអន្តរជាតិ និងកសាងភាពជាអ្នកដឹកនាំរបស់សមាជិក CEO Master Club នៅប្រទេសកូរ៉េខាងត្បូង ដែលផ្តើមពីថ្ងៃទី២៤ ដល់៣០ ខែមករា ឆ្នាំ២០២០។
ក្នុងដំណើរទស្សនកិច្ចនេះ ម្ចាស់ពានស្ថាបនិកឆ្នើមលោកគ្រូ អោម សេងបូរ៉ា ក៏បានអញ្ជើញចូលរួមធ្វើជាវាគ្មិនពិសេស ក្នុងបេសសកម្មជួយប្រជាពលករកម្ពុជា នៅប្រទេសកូរ៉េខាងត្បូង ឱ្យត្រៀមលក្ខណៈបម្លែងខ្លួនពីពលករ ទៅជាសហគ្រិនដ៏ជោគជ័យនាពេលអនាគតផងដែរ។
សិក្ខាសាលាដ៏ធំនៅទីក្រូស៊ូវ៉ុន កាលពីថ្ងៃទី២៦ ខែមករា ឆ្នាំ២០២០ មានការចូលរួមពីបងប្អូនពលករនិងអ្នកចូលរួមប្រមាណជា៦០០នាក់ ហើយបានបញ្ចប់ទៅដោយភាពជោគជ័យនិងសេចក្តីរីករាយក្រៃលែង៕